Diş Hekimi
Özgür Serçe

Orta öğrenimini İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Ardından 2006-2011 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde mesleki eğitimini almıştır. Mezuniyetinin hemen ardından İstanbul’a yerleşmiş ve kendi kliniğini açmıştır.

Klinik yönetimi ile eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Oral İmplantoloji Ana Bilim Dalı’nda Doktora programına dahil olarak. Doktora yeterliliği sonrasında çalışmalarına hem kendi kliniğinde hem de İstanbul’daki çeşitli yoğun hasta bakılan kliniklerde devam etmiştir.

10 yılı aşkın sürede Diş Hekimliğinin hemen her alanında sayısız seminer ve kongrelere dahil olarak mesleğin en güncel bilgilerini edinen Özgür Serçe özellikle İmplant Cerrahisi, İmplantüstü Protezler, Estetik Gülüş Tasarımları ve Ağız Diş ve Çene Cerrahisi alanlarında yoğun şekilde çalışmaktadır.

2021 yılı itibari ile Dentlotus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Kurucu Diş Hekimi olmuş ve mesleğini sevgi ve titizlikle sürdürmektedir.

Özgür Serçe’nin çocuk yaşlardan beri ilgi duyduğu satranç, masa tenisi, gitar ve bağlama çalmak gibi hobilerinin yanı sıra 2019 yılında Arjantin Tango Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

İmplantaloji

Gülüş Tasarımı

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Türkiye Arjantin Tango Şampiyonu

Diş Hekimi Özgür Serçe

Harika bir Gülümseme için Randevunuzu Alın!

  Adınız ve Soyadınız

  Telefonunuz

   

  Email Adresiniz

   

  İlgilendiğiniz Tedavi

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2020/03/img-booking.png

  Özgür Bey’e ön diş kayıplarımın tedavisi için gittim ve harika bir sonuç aldım. Ferahlatici tavirlari  yetenekli ellerinde sayesinde artık rahatça gülümseyebiliyorum, Özgür Bey ve ekibine çok teşekkür ederin iyi ki sizi tanidim.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/ersin-j.png

  Diş Hekimi Özgür Serçe'nin
  Biyografisi

  “İmplant Cerrahisi, İmplantüstü Protezler, Estetik Gülüş Tasarımları, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi konularında bana her zaman danışabilirsiniz.”

  • Kariyeri
  • Katıldığı Seminerler ve Kongreler
  • Orta öğrenimini İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Ardından 2006-2011 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde mesleki eğitimini almıştır. Mezuniyetinin hemen ardından İstanbul’a yerleşmiş ve kendi kliniğini açmıştır
  • Klinik yönetimi ile eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Oral İmplantoloji Ana Bilim Dalı’nda Doktora programına dahil olarak. Doktora yeterliliği sonrasında çalışmalarına hem kendi kliniğinde hem de İstanbul’daki çeşitli yoğun hasta bakılan kliniklerde devam etmiştir.10 yılı aşkın sürede Diş Hekimliğinin hemen her alanında sayısız seminer ve kongrelere dahil olarak mesleğin en güncel bilgilerini edinen Özgür Serçe özellikle İmplant Cerrahisi, İmplantüstü Protezler, Estetik Gülüş Tasarımları ve Ağız Diş ve Çene Cerrahisi alanlarında yoğun şekilde çalışmaktadır.2021 yılı itibari ile Dentlotus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Kurucu Diş Hekimi olmuş ve mesleğini sevgi ve titizlikle sürdürmektedir.
  • Özgür Serçe’nin çocuk yaşlardan beri ilgi duyduğu satranç, masa tenisi, gitar ve bağlama çalmak gibi hobilerinin yanı sıra 2019 yılında Arjantin Tango Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

  ”Aynı Günde Sabit Dişler” Dişsiz Hastada Maksimum Yaşam Kalitesi.

  All-on-4 Konsept: Cerrahi ve Protetik Yaklaşımlar, (İstanbul 2013)

  Biology Behind Immediate Implant Dentistry (İstanbul-2013)

  Türk Oral İmplantoloji Derneği 10. Uluslararası Bilimsel Sempozyumu (Antalya 2013)

  How Much Effort Is Needed To Achieve High Quality Results When Replacing Implants In The Aesthetic Zone (Istanbul-2013)

  Türk Oral İmplantoloji Derneği, 24. Uluslararası Bilimsel Kongresi (İstanbul 2013)

  İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, 6. Uluslararası Bilimsel Kongresi Ağız-Diş Sağlığında Güncel Durum (İstanbul 2013)

  ITI Antalya 2012 Bilimsel Toplantısı (Antalya 2012)

  Profesyonel Diş Beyazlatma Kursu (İstanbul 2012)

  WIS Geleneksel Yurtdışı Seminerleri (2013 Tayland)

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/Untitled1-1-160x160.jpg
  Hakan Demir
  (Bankacı)
  İmplant Tedavisi

  Yemek yerken dişim kırıldı. Tedavi için bir dişçi aradığımda karşıma Dentlotus’un web sitesi çıktı. İş yerime yakın olduğu için iletişime geçtim ve bana çabucak randevu verdiler. Benimle ilgilenen Doktor Özgür Bey ve ekibi, implantlar konusunda çok bilgiliydi ve eli çok hafifti. Tüm tedavim boyunca bana kusursuz bir şekilde destek oldukları için Dentlotus ailesine tekrar teşekkür ederim.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/19-160x160.jpg
  Hazal Şenocaklı
  (Emlak Danışmanı)
  Zirkonyum Kaplama

  Dentlotus’un beni yönlendirmesi ile doğru tedaviyi buldum.  Kliniğe ilk olarak “Hollywood Smile” yaptırmak için gittim ama muayene sonucunda dişlerimin esasında iyi durumda olmadığını ve Zirkonyum kaplama yaptırmam gerektiğini öğrendim. Tedavi sonucum beklentilerimin çok üzerindeydi.

  Aldığım güzel sonucun yanı sıra tüm tedavim sırasında bana kendimi rahat ve konforlu hissettirdikleri için Dentlotus ailesine çok teşekkür ederim.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/Untitled1-160x160.jpg
  Burcu Çiçek
  (Hemşire)
  Kanal Tedavisi

  Özgür Bey şu ana kadar karsilastigim en iyi dis hekimlerinden. Kendisinden önce bir başka hekim tarafindan yapilan tedavilerim vardı. Öncelikle kanal tedavimi yeniledi. Bu tedaviden memnun kaldıktan sonra ise diğer tedavilerimde de kendisi ile devam etme kararı aldım. İyi ki tanışmışız. Özgür Beye ve Dentlotus ailesine teşekkür ederim.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/1-160x160.jpg
  Arslan Şahin
  (Sigortacı)
  İmplant Tedavisi

  Dentlotus diş kliniğine arkadaş tavsiyesi ile diş kayıplarımın tedavisi amacı ile gittim.  Özgür Serçe Hocam tedaviye baslamadan once ve bittikten sonra yapilmasi gereken islemlerle ilgili herseyi detaylica belirtti. Kısa süre içinde gerçekleşen tedavimi mükemmel sonuçlandı. Hasta memnuniyetine bu kadar önem vermeniz ve gösterdiğiniz ilgi çok değerli. Teşekkürler Dentlotus.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/1-1-160x160.jpg
  Almila Çiftçi
  (Mimar)
  Diş Taşı Temiziliği

  Özgür Bey’e diş taşı temizliği yaptırdım. Kendisine ve Dentlotus’a ilk kez gittim. Öncelikle klinik son derece modern, şık ve sterildi. Personelide son derece profeyonel ve yardımcı idi. Bu olumlu ilk izlenimin ardından diğer tedavilerimede dentlotus’ta devam ediyorum.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/2-1-160x160.jpg
  Sultan Öztürk
  (Ana Okulu Öğretmeni)
  20 Yaş Dişi Çekimi

  Bir süredir ihmal ettiğim ve en büyük korkularımdan birisi olan yirmilik dişimi cerrahi operasyon ile aldı. Özgür Bey’in eli o kadar hafifti ki süreç benim için çok kolay geçti, keşke tedavilerimi bu kadar ertelemeseydim dedim. Kendisine herşey için çok teşekkür ederim.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/2-160x160.jpg
  Ersin Karaca
  (Muhasebeci)
  Kanal ve Dolgu Tedavisi

  Corona sürecinde sokağa çıkma çekincem olduğu için uzun süredir dişçi’ye gitmiyordum ve durumu idare etmeye çalışıyordum. Ama dişlerimde olan problemler son dönemde çekilmez hale geldi ve Dentlotus’un kapısını çaldım. Yapılan kontrol sonrasında kanal ve dolgu  tedavisi uygulandı.  Ayrıca, Tedavimden sonra diş taşı temizliğimde yapıldı. Tüm tedavi sürecim herhangi bir sıkıntı yaşamadan sonlandırdım.  Özgür Bey bana çok güven verdi kendisini herkese tavsiye ederim.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/3-1-160x160.jpg
  Şifa Yılmaz
  (Odyolog)
  Diş Taşı Temizliği

  Diş eti çekilmesi problemi için gittim Özgür Bey ve ekibinin yaklaşımı çok iyiydi. Ameliyata gerek kalmadan gerçekleştirdikleri temizlik ile problemimi çözdü. Kendisine ve çalışma ekibine çok teşekkür ederim.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/5-1-160x160.jpg
  Gamze Bayraktar
  (Pazarlama Müdürü)
  Diş Sıkma

  Dentlotus ile tanışmak sağlığımı kurtardı. Başka bir poliklinikte yapılmış implantlarım kemik erimesine sebep olmuştu bu kuruma güvenim kalmadığım için iş yerinde arkadaşlarımın tavsiyesi ile Dentlotus’a gittim. Eski implantlarımı çıkartıp aynı gün içinde kemik tozu ve grefleme işlemiuyguladılar. Daha sonra yeni implantlarım takıldı ve sağlığıma kavuştum. Diş Hekimi Özgür Serçe ve ekibine çok teşekkür ederim.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/5-160x160.jpg
  Uğur Çam
  (Tekstil Mühendisi)
  Diş Çekimi

  İstanbul da doğru doktoru bulmak çok zor. Dentlotus’un kapısını implant tedavisi için çalmıştım. İlk muayene sonrası Özgür Bey implant tedavisi için kemiğimin uygun olduğunu bununla beraber Sinüs liftin operasyonunda ihtiyacım olduğunu belirtti. Kısa bir araştırma sonrasında Özgür Bey ve ekibinin güvenerek tedaviye başlama kararı aldık. Tedavi tamamen başarılı olduğu: Dentlotus’u seçtiğim için çok memnunum Özgür Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  @2021 Dentlotus Lotus İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından tüm hakları saklıdır.