Protez Uzmanı
Emre Tülü

Orta öğrenimini Şişli Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmış ve 2010 yılında başarı ile mezun olmuştur.

2011 yılından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda doktora öğrenimine başlamıştır. Çeşitli kliniklerde özellikle implantüstü protezler ve estetik gülüş tasarımı olmak üzere protetik diş tedavisi üzerine çalışmakla birlikte akademik ve bilimsel çalışmaları yakından takip etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında kongre ve sempozyumlara düzenli bir şekilde katılmaktadır.

Doğa sporları ve müzik başlıca ilgi alanlarıdır.

Protez Uzmanı

Diş Beyazlatma

Profesyonel Bakım

https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2022/04/M3B2647-1-scaled.jpg

Harika bir Gülümseme için Randevunuzu Alın!

  Adınız ve Soyadınız

  Telefonunuz

   

  Email Adresiniz

   

  İlgilendiğiniz Tedavi

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2020/03/img-booking.png

  Emre Bey’in yapmış olduğu protezler sayesinde dişlerime tekrar kavuştum. Bırakın gülümsemeyi konuşmakta bile zorluk yaşıyordum. Bana gösterdikleri ilgi, alaka ve başarılı tedavim için Emre Bey ve Dentlotus ailesine çok teşekkür ederim..

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/imza-cem.png

  Protez Uzmanı Emre Tülü'nün
  Biyografisi

  “12 senelik tecrübemle Diş protezi tedavileriniz için size yardıma hazırım.”

  • Kariyeri
  • Katıldığı Seminerler ve Kongreler
  • Orta öğrenimini Şişli Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmış ve 2010 yılında başarı ile mezun olmuştur.
  • 2011 yılından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda doktora öğrenimine başlamıştır. Çeşitli kliniklerde özellikle implantüstü protezler ve estetik gülüş tasarımı olmak üzere protetik diş tedavisi üzerine çalışmakla birlikte akademik ve bilimsel çalışmaları yakından takip etmektedir.
  • Yurtiçi ve yurtdışında kongre ve sempozyumlara düzenli bir şekilde katılmaktadır.
  • Doğa sporları ve müzik başlıca ilgi alanlarıdır.

  EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği),  22th International Congress of Esthetic  Dentistry (19-21 Ekim 2018)   

  DSD Concept Hands-on, Dr. Cansın Özgür, Christian Coachman (24 Aralık 2017)

  European Associtation for Ossointegration (EAO Congress), 26th Annual Scientific Meeting,  Madrid/Spain. (29 Eylül 2016)

  Innovative Implant System, IBS implant World Symposium Dr. J.W. Wang (2 Eylül 2013)

  International Team of Implantology (ITI) Congress, Gloria Golf Resort Otel Belek/Antalya (22-25 Aralık 2013)

  Ostem Word Meeting, 13th International Scientific Congress, Çırağan Palace Kempinski, Istanbul/Turkey (14 Eylül 2019)

  Turkish Society of Oral Implantology, XIVIth International Scientific Congress,Four Seasons Hotel, Istanbul/Turkey (10-12 Ocak 2013)

  Dikey Boyut Yükseltme Uygulamalarında Oklüzyonun Düzenlenmesi, Temporomandibular Rahatsızlıklar ve Oklüzal Splint Uygulamaları  (4 – 5 Mart 2022)

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/17-160x160.jpg
  Gülce Karadağlı
  (Yönetici Asistanı)
  20 Yaş Dişi Tedavisi

  Dr. Emre Tülü, bir hastanın aradığı tüm becerilere sahip gerçek bir profesyoneldi. Tedavim süresince arkadaş canlısı ve güven vericiydi. Kliniğe gittiğim gün beni gülümseyerek karşıladı. Kusursuz geçen tedavi süresince bana yardımcı oldu. Emre Beye tedavi sonuçlarım kadar bana güven verdiği ve sıcak tavrı için teşekkür ederim.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/18-160x160.jpg
  Ayşe Fidan
  (Üniversite Öğrencisi)
  Kozmetik Dolgu

  Antlayışlı ve Sabırlılar!
  Küçüklükten beri dişçi fobim var. Ne zaman dişimde bir problem olsa dişçiye ayaklarım geri geri giderim. Hatta randevuma 1 gün kala gerilmeye başlarım 🙂 tüm gerginliğim sesime, yüzüme ve davranışlarıma yansır. Koltuğa ne zaman otursam birçok kere kollarımı kendime dolamış sıksıkı sıkarken bulurdum. Kısacası diş tedavisi benim için zor ve tatsız bir süreç.

  Geçenlerde dişim ağrıdığında kuzenim Ebru’nun tavsiyesi ile bulduğum Dentlotus polikliniği ise derdime derman oldu. Personeli hem çok antlayışlı hem de çok sabırlıydı.  Tüm tedavi sürecim boyunca beni rahatlatmak için çok çaba sarfettiler ve herşey yolunda gitti. Bir diş polikliniğinden daha fazla ne isteyebilirsiniz ki? Herkese tekrar teşekkürler.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/8-160x160.jpg
  Emir Demircan
  (Grafiker)
  Diş Eti Hastalıkları

  Emre Tülü hocamı sosyal medya aracılığıyla tanıdım. Diş etlerimde görüntü bozukluğu vardı ve kaplama istiyordum. Tedavimi canım yanacak korkusu ile uzun süre erteledim.  Emre hocam tedavinin tüm aşamalarını önceden ayrıntılı bir şekilde anlatarak güven verdi. Gerçektende tedavi sonucunda beklentimin üzerinde bir estetik görüntüye sahip oldum. Kendisi son derece bilgili , tecrübeli , samimi ve mütevazı ayrıca eli çok hafif. Keşke Emre Tülü hocamı daha önce tanımış olsaydım. Diş tedavisine ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

  https://dentlotusistanbul.com/wp-content/uploads/2021/06/7-160x160.jpg
  Hulki Belge
  (Gümrük Müşaviri)
  Lamina Tedavisi

  Eksik dişim nedeni ile üst dişimlerimde çok ayrılık vardı. Bu durum estetik olarak beni çok rahatsız ediyordu. Kompozit lamine konusunda sıkça tavsiye edilen Dr. Emre Tülü Beyi yaptığım internet araştırması sonucunda buldum. Her dişimi özenle tek tek hesaplayarak saatlerce süren bir uğraş sonucunda Emre Bey harikalar yarattı. Başta Emre Bey olmak üzere tüm Dentlotus Diş Polikliniğine ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim

  @2021 Dentlotus Lotus İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından tüm hakları saklıdır.